Chata góralska

Naszą góralską chatę nazwaliśmy WATRĄ, co w języku wołoskim oznacza ognisko. Nie bez powodu wybraliśmy taką nazwę bo tutaj można się ogrzać po pełnym wrażeń kuligu lub wstąpić na coś ciepłego i smacznego.

Chata góralska WATRA, którą oddajemy do dyspozycji gości, położona jest u wylotu doliny Białej Wisełki w Wiśle-Czarne. Usytuowana jest na lekkim wzniesieniu. Wokół znajduje się mała polanka w sam raz do zabawy na śniegu lub na trawie.

WATRA stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenia z paleniskami usytuwanymi na środku. Dookoła żywego ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. Nasza chata jest wyposażona w dodatkowe ogrzewanie, dzięki czemu nawet w mroźny dzień jest u nas ciepło i przytulnie. W każdej z sal oferujemy Państwu stały dostęp do sieci wifi.

Chata WATRA składa się z trzech pomieszczeń dzięki czemu każdej grupie zapewniamy osobne miejsce i kameralne warunki. W przypadku dużych grup trzy sale mogą tworzyć jedną całość i w ten sposób możemy pomieścić nawet 200 osób! Czas pobytu w chacie góralskiej jest dostosowany do oczekiwań grupy i może wynieść kilka godzin. Dodatkowo, nasza chata góralska jest wyposażona w ogrzewana toaletę z bieżącą ciepłą wodą.

Oto, jak prezentuje się rozkład naszej chaty góralskiej:

  • Sala główna - ławy, stoły, miejsce na ognisko, wifi, ilość miejsc siedzących - ok 80 osób
  • Sala bufetowa - ławy, stoły, miejsce na ognisko, bufet, wieża stereo, wifi, ilość miejsc siedzących - do 40 os
  • Sala kameralna - ławy, stoły, miejsce na ognisko, bufet, wieża stereo, wifi, ilość miejsc siedzących - do 60os
Zarezerwuj kuligi w pięknej chacie góralskiej

ZADZWOŃ tel. 33 855 37 24
tel. 606 180 295

lub wypełnij formularz:

Captcha
Przepisz tekst z obrazka: